Смачно, як в Японії!

facebook instagram

Вибачте у Вашому місті немає доставки
Виберіть ваше місто зі списку нижче:
Ua
Ua Ru En
0 ₴
0
Оформить заказ

Передзвоніть мені

Меню

Главная | Блог |

10 цікавих фактів про суші та роли

Піймай мить

До кінця акції:

10 цікавих фактів про суші та роли

Любите поласувати смачними суші і ролами?
Ми підготували для вас цікаві факти про ті страви японської кухні, про які ви, мабуть, і не здогадувались.

1. Згідно з японськими традиціями, щоб отримати право готувати суші та роли для гостей закладу, повар повинен вчитись не менше 10 років.  Зараз цю вимогу трохи спростили: 2 роки повар вчиться, перш ніж отримати право готувати рис. Ще 3 роки потрібно вчитись, щоб опанувати мистецтво підбирати і нарізати рибу. А щоб готувати роли з ядовитої риби фугу, повар повинен отримати відповідну ліцензію.

2. Справжні гурмани їдять суші руками, без використання приборів. Також в Японії можна їсти суші за допомогою срібних паличок. Що стосується дерев’яних паличок, вони більш популярні в Європі та Америці.

3. Тунець вважається делікатесною, дорогою рибою. Але так було не завжди. Цінності він набув, коли популярними стали суші. А до цього тунець вважався їжею для бідних жителів морських містечок і селищ.

4. Якось японці вирішили встановити світовий рекорд – і приготували рол довжиною 2 кілометри. Але його побили суші-майстри з Єкатеринбургу, приготувавши рол довжиною понад 2, 5 кілометри. Цей рекорд поки що ніхто не перевершив.

5. Найпопулярніші види ролів у світі – це Каліфорнія і Філадельфія. Їх, до речі, вигадали не в Японії, а в США. Звідси пішла і американська назва ролів – за найменуванням штатів.

6. Ніж суші-майстра підточують кожного дня, як і меч справжнього японського самурая. Лише гострим ножем можна нарізати ідеально тонкі шматочки риби.

7. Роли та суші – це чудовий вибір для тих, хто мріє схуднути або ж зберегти струнку талію. Страви японської кухні дуже поживні, але при цьому низькокалорійні. Рис та риба містять у своєму складі мінімум жирів, зате багаті білками і йодом, які необхідні для повноцінного харчування.

8. У 20 столітті в Америці сталась справжня гастрономічна революція. Американці купували суші та роли навіть у більшій кількості, ніж популярний напій Кока-Колу. А доставку суші додому замовляли частіше, ніж улюблену в США піцу.

9. Щоб насолодитись неймовірним смаком ролів, споживати їх бажано одразу ж після приготування або після доставки кур’єром. Не можна класти суші до холодильника, бо вони втратять свій смак. Майстри японської кухні кажуть, що температура ідеальних ролів має відповідати температурі тіла людини. Звісно, якщо не йдеться про роли-темпура.

10. Коли суші набули в Японії шаленої популярності, ними навіть можна було платити податки.


Завітайте до ресторану ЯпонаХата, ми розповімо вам ще більше цікавих фактів про страви японської кухні.

Повернення до спискуarrow-top