Смачно, як в Японії!

facebook instagram

Вибачте у Вашому місті немає доставки
Виберіть ваше місто зі списку нижче:
Ua
Ua Ru En
0 ₴
0
Оформить заказ

Передзвоніть мені

Меню

Главная | Блог |

ЯпонаХата - кращий суші-бар 2019

Піймай мить

До кінця акції:

ЯпонаХата - кращий суші-бар 2019

Мережа ресторанів ЯпонаХата вже вдруге отримала нагороду «Української народної премії» як найкращий заклад японської кухні. Ми завдячуємо не лише плідній праці всієї команди, але й палкій підтримці та позитивним відгукам клієнтів. Наш заклад не зупиняється на цьому досягненні та продовжує дивувати новими рецептами, вишуканими стравами, шедеврами японської на паназіатської кухні для задоволення гостей. Їхні гарні відгуки - найголовніший стимул для розвитку, вдосконалення та підкорення нових вершин.

Коротко про премію
Головна мета проекту – визначити кращий товар чи послугу на сучасному українському ринку. Право вибору надається найсправедливішому, проте строгому журі: українському споживачеві. Престижна нагорода є гарантом безумовної якості продукції, її безпечності, а також безмежної відданості та любові прихильників.

Участь у такому проекті – це великі перспективи та можливості для закладу:
  • покращення престижу компанії серед відвідувачів;
  • позитивні зміни маркетингової складової закладу;
  • стимул реалізувати найсміливіші ідеї;
  • підвищення конкурентоспроможності;
  • отримання статусу справжніх лідерів українського ринку.

Завдяки постійній підтримці своїх гостей мережа ресторанів ЯпонаХата має ще одну нагороду, тому отримана премія – спільна заслуга.. Це надихає нас працювати якнайкраще і надалі.

 Умови голосування
Українська народна премія також славиться розробкою унікальної системи голосування. Ваш голос публікується на сторінці потенційного переможця в одній із соціальних мереж. Оскільки Інтернетом користуються мільйони, кількість зацікавлених споживачів стрімко збільшується, а разом з тим – і шанси учасників на перемогу.

Престижна нагорода – народне визнання, завдяки якому ми стали одними з лідерів українського ринку в ресторанній сфері. За цією високою планкою криється щоденна праця, сміливість та впевненість у власних силах, бажання кожного співробітника зробити свій внесок у спільну справу.
Наше прагнення – надати кожному можливість поласувати улюбленими стравами, такими ж смачними, як в Японії, подарувати усім гостям гарний настрій та незабутні враження.

https://www.ukrainian-choice.com

Повернення до спискуarrow-top